Centrum dla firm

Centrum Promocji Zdrowia PRO-FARM powstało przede wszystkim z myślą o współpracy z przedsiębiorstwami, aptekami, szkołami i instytucjami publicznymi oraz osobami prywatnymi.

W dobie wyższego zapotrzebowania człowieka na energię do pracy, działania i aktywnego wypoczynku, jego prawidłowe żywienie, może stać się nieodzownym kluczem do realizacji zamierzonych celów. To właśnie zbilansowana dieta dobrana do indywidualnych potrzeb stanowi główny motor działań zakończonych sukcesem.

Jeśli widzą Państwo potencjał tkwiący w Waszym zespole, lub po prostu czas zmienić przyzwyczajenia na lepsze, prosimy zapoznać się z naszą ofertą.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z nami?

  • Jesteśmy ekspertami w dziedzinie żywienia. Wspieramy prywatne firmy medyczne, farmaceutyczne, spożywcze oraz sportowe.
  • Realizujemy projekty szkoleniowe, które wymagają wysokiego poziomu wiedzy dotyczęcego żywienia, leków roślinnych, farmakologii i fizjologii.
  • Jesteśmy komunikatywni i gotowi do realizacji nowych projektów. Liczymy na wyzwania.
  • Przygotujemy ulotki i prospekty promujące zdrowy styl życia, będziemy czuwać jednocześnie nad merytoryczną oprawą przedsięwzięć.
  • Przygotujemy wykłady, prelekcje, warsztaty dotyczące prawidłowego żywienia oraz racjonalnej fitoterapii(popartej dowodami naukowymi).
 

Szkolenie

Szkolenie (trening) - terminem tym określa się "wiele różnorodnych działań i form doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji w bardzo różnych obszarach. Najczęściej chodzi tu o rozwijanie umiejętności u osób dorosłych, zwłaszcza o podnoszenie kompetencji związanych z wykonywaną pracą..."
Według: Łaguna M., 2004, Szkolenia. jak je prowadzić, by..., s.13; Gdańsk, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.