O Centrum Promocji Zdrowia Pro-Farm

Jesteśmy zespołem młodym i żądnym wiedzy. Nasze osobiste doświadczenia stanowią doskonały fundament każdego projektu. Razem tworzymy wartości, którymi chcemy dzielić się z Państwem. Każdy dzień to dla nas nowe możliwości do promowania zdrowia.


specjaliści ds. żywienia i zdrowia

  • Grzegorz Carowicz - magister farmacji, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od kilku lat pracuje w aptece. Jest autorem kilkudziesieciu artykułów dotyczacych zdrowia, leków naturalnych i żywienia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Polskiego Komitetu Zielarskiego. Współpracuje z firmami jako konsultant. Jego zainteresowania zawodowe koncentruja sie m.in. na żywieniu, lekach pochodzenia naturalnego. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu zdrowia. Ukończył także studia podyplomowe na wydziale Menedżersko-Ekonomicznym w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, gdzie obecnie prowadzi zajęcia z zakresu opieki farmaceutycznej na studiach podyplomowych dla farmaceutów. Wolny czas spędza wraz z rodziną oddając się ulubionym hobby: górom i nartom. Jest fanem Nordic Walkingu.

  • Ewa Nowicka Carowicz - magister inżynier, absolwentka Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) we Wrocławiu. Od kilku lat pracownik Inspekcji Ochrony Środowiska. Zainteresowania zawodowe koncentruje m.in. na toksykologii środowiska oraz wpływie środowiska na stan zdrowia człowieka. Obecnie kończy studia podyplomowe z zakresu BHP.

  • Sebastian Mazur - magister farmacji, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe na Wydziale Menedżersko - Ekonomicznym w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Wieloletni pracownik aptek, obecnie kierownik apteki na Dolnym Śląsku. Jego zainteresowania zawodowe to m.in. żywienie człowieka. Pasjonat gór, kocha sport, uwielbia narty.

  • Michał Zalewski - magister inżynier, absolwent wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (dawna Akademia Rolnicza). Specjalizuje się w żywieniu sportowców.


specjaliści ds. szkoleń

  • Małgorzata Nowicka - magister prawa, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Kontynuuje studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dysponuje niezbędną wiedzą zarówno praktyczną jak i teoretyczną z zakresu projektów szkoleniowych. Potrafi zaplanować, wdrożyć i zrealizować szkolenie dopasowane do konkretnych potrzeb.

  • Tomasz Fendryk - Absolwent PWSZ w Wałbrzychu (specjalizacja: język angielski), informatyk i literat. Pasjonat języków programowania oraz (od niedawna) tworzenia witryn www. Miłośnik logiki i algorytmiki oraz sztuki: zwłaszcza literatury, muzyki i kinematografii. Zapalony gracz komputerowy. Jest właścicielem strony Tetra-Spiral.

  • Łukasz Rajzer - inżynier informatyki, specjalista ds. sieci komputerowych i marketingu internetowego. Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania "Copernicus" we Wrocławiu. Obecnie student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na wydziale Zarządzania i Informatyki. Jest odpowiedzialny za obsługę techniczną szkoleń: dostarczanie multimedialnych wrażeń, archiwizacji i opracowywanie właściwej formy prezentacji.

 

Zgrany zespół Pro-Farm

Zgrany zespół PRO-FARM — powołuje się w celu realizacji potrzeb Klienta. Aby pracował harmonijnie i efektywnie jego członkowie znają i rozumieją stawiane przed zespołem cele, i są mocno zaangażowani w osiągnięcie tego celu. Ponadto mają do siebie zaufanie, są lojalni, doskonale współpracują ze sobą i wspierają się nawzajem, oraz są kreatywni.

 
kosmetyka, uroda, zdrowie